Survivor 2023’ün birleşme partisi yapıldı, yarışmacılar şarkı söylerken kendinden geçti

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2023 de birleşme partisi yapıldı. Her yıl büyük bir merakla beklenen partide eğlenceli anlar yaşanırken yarışmacılar şıklıklarıyla göz kamaştırdı.

YARIŞMACILAR MÜZİK SÖYLEDİ

Yarışmacılar evvel ferdî bakımlarını yaparak duşa girdi daha sonra da birbirinden şık kıyafetlerini giydi. Sonrasında yarışmacılar müzik yarışında performans sergiledi. Yarışmacıların seslerini ve müziklerini ise ses koçları Sinem Yalçınkaya, Fatih Ertürk ve Oya Şar kıymetlendirdi. Bateri çalarak yarışmacıları adeta kendinden geçiren Alper Rende, rock müzik kümesi Athena’dan Başıma Nazaran isimli şarkıyı söyledi.

Gönüllüler kadrosundan Nefise ise Aleyna Tilki’nin “Sen Olsan Bari” isimli müziğini söyledi. Dansıyla dikkat çeken Nefise, performansının beğenilmeyerek 2 puan aldığını öğrendiği anlar herkesi gülümsetti.

ŞARKI YARIŞININ KAZANANI MURAT EKEN OLDU

Yarışmanın sonunda ise Birinci sekizde; Halil, Özgür, Murat, Buse, Ertuğ, Asena, Alper, Aziz yer aldı. Birinci sekize kalan yarışmacıların ortasında ikinci tıp gerçekleşti ve birinci Özgür ile Murat ortasındaki rekabetin akabinde Murat Eken seçildi.

İşte birleşme partisinden eğlenceli kareler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir