Yılın son günü deniz keyfi

Antalya’da tatillerini geçiren yerli ve yabancı turistler, hava ve deniz suyu sıcaklığının 19 derece olduğu turizm kentinde yılın son günü denizin keyfini çıkardı. Kimileri ise kıyıda piknik ve yürüyüş yaptı. Çocuklar da kıyıda oyun oynayarak büyüklerine eşlik etti. Kimi gençler ise denizde sörf yaptı.

Eşiyle birlikte Almanya’dan gelen gurbetçi Atilla Uçar, Almanya’daki akrabalarına cep telefonu aracılığıyla canlı yayın yaparak denize girdikleri ve güneşlendikleri anları aktardı. Almanya’da havanın ılık ama yağmurlu olduğunu anlatan Atilla Uçar, buradaki havayı gördüklerinde çok şaşırdılar. Her yılbaşı Antalya’da olmaya uğraş gediyoruz. Hava çok hoş, deniz pırıl pırıl” dedi.

Eşinin kelamlarına katıldığını belirten Nurten Uçar ise Antalya çok hoş. Yılbaşını burada geçirmek için her yıl geliyoruz. Denizin ve havanın hoşluğu muazzam” sözlerini kullandı.

Çocuklarıyla tatil için Antalya’ya geldiğini belirten Rus vatandaşı Marina Yana da Güneş, deniz çok hoş. Hava sıcak. Güneşleniyorum ve tatilimin tadını çıkartıyorum” dedi. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir