Serdar Gürler: İnanılmaz gururluyum

Başakşehir forması giyen Serdar Gürler, A Ulusal Futbol Kadrosu’nun UEFA Uluslar C Ligi 1. Küme’de 22 Eylül Perşembe günü İstanbul’da Lüksemburg ile yapacağı maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

“İNANILMAZ GURURLU VE MUTLUYUM”

Milli kadroda vazife almaktan memnunluk duyduğunu tabir eden Serdar Gürler, “İnanılmaz gururlu ve memnunum. 3 sene geçti ortadan. Ulusal Ekipte misyon yapmak, emek vermek büyük bir onur” dedi.

“HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Forma rekabeti hakkında konuşan tecrübeli futbolcu, “Çok güzel oyuncularımız var kanatlarda. Çok üst seviye, kendini Avrupa’da kanıtlamış oyuncular var. Beni buraya çağırdığı, bu rekabete layık gördüğü için hocamıza teşekkür ediyorum. Çok gol atıp, gol yemediğimiz maçlar oynadık. Bunu sürdürmek istiyoruz. Buna katkı sağlarsam ne memnun bana” sözleri kullandı.”

“EMRE HOCA, DÜZGÜN OYNAYANI OYNATIYOR”

Başakşehir’deki hocası Emre Belözoğlu ile ilgili açıklama yapan 31 yaşındaki futbolcu, “Rotasyon demeyelim, düzgün oynayanı oynatıyor Emre hoca. 13 maçta 10 adedini oynadım. Rotasyon değil, herkes birebir düzeyde olduğu için hoca bir düzey yapıyor. Yorgunluk oluyor. Her 3 günde 1 maç var. Rotasyon olsa da yoruyor. Seyahatler, uçak vs. Hoca bizi, bu duruma hazırladı. Gördüğünüz üzere çok âlâ bir dönem başlangıcı yaptık. Bu türlü de devam ediyoruz. Hedefimiz gol yememek. Bu seriyi devam ettirmek istiyoruz. Evvelki maçlara nazaran de en az birebir sayıda gol atmak istiyoruz” dedi.

Son olarak Ulusal Grup’ta memnunluğunu tekrarlayan Gürler, “Milli Kadroda çok memnunum. Artık keyifli antrenman yapacağım.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir