92 yaşındaki medya patronu Rupert Murdoch 66’lık kız arkadaşıyla evleniyor: Umarım bu son olur!

Milyarder medya işvereni Rupert Murdoch, yeni kız arkadaşı Ann Lesley Smith ile birinci tanışmalarından yalnızca altı ay sonra ve dördüncü eşi Jerry Hall’dan boşanmasının nihaileşmesinin üzerinden bir yıldan kısa bir müddet sonra nişanlandığını açıkladı .

92 yaşındaki Rupert Murdoch, bu sabah kendi yayınlarından biri olan New York Post ile yaptığı röportajda nişanlandığını açıkladı.

Daha evvel dört kere evlenen Murdoch, bu soruyu bir defa daha gündeme getireceği için “gergin” olduğunu ve “aşık olmaktan korktuğunu” itiraf etti – lakin Smith’le olan evliliğinin “son evliliği” olacağından emin olduğunu söyledi.

Çiftin bu yıl yaz sonunda evlenmeyi planladığını açıklarken, “Çok gergindim,” diye paylaştı. Aşık olmaktan korkuyordum – lakin bunun sonuncusu olacağını biliyordum, olsa yeterli olur, zira çok memnunum.”

Merhum country müzik yıldızı Chester Smith’in dul eşi olan Smith, alakayı ‘Tanrı’nın bir armağanı’ olarak tanımladı ve çiftin ‘aynı inançları paylaştığını’ ve ‘aynı lisanı konuştuğunu’ açıkladı.

‘Ben 14 yıldır dulum. Rupert üzere benim kocam da bir iş adamıydı. Lokal gazeteler için çalıştı, radyo ve televizyon istasyonları kurdu ve Univision’un tanıtımına yardımcı oldu. Yani Rupert’in lisanını konuşuyorum. Tıpkı inançları paylaşıyoruz” dedi.

Smith, tekrar nişanlanmak için ‘doğru vakti beklediğini’ hissettiğini ve ‘arkadaşlarının onun ismine keyifli olduğunu’ kelamlarına ekledi.


Müstakbel Bayan Murdoch 66 yaşında.

En büyük kızı 64 yaşında

Ünlü medya işvereni Rupert Murdoch, 2016’da, Londra’da eski model ve oyuncu Jerry Hall ile evlenmişti. Bu evlilik, 84 yaşındaki Murdoch’ın dördüncü, 59 yaşındaki Jerry Hall’ın ise birinci evliliği olmuştu.

Jerry Hall 1992’de Bali’de İngiliz rock kümesi Rolling Stones kümesinin solisti Mick Jagger ile evlenmiş, lakin lokal Hindu geleneklerine nazaran yapılan bu evlilik kanunen geçersiz sayılmıştı.

Avustralya doğumlu, lakin şu anda ABD vatandaşı olan Rupert Murdoch’ın dev medya imparatorluğu İngiltere’deki Times ve Sun gazetelerinin de sahibi.

Altı çocuğu var

Murdoch’un evvelki evliliklerinden altı çocuğu var: Birinci eşi Patricia Booker’dan artık 64 yaşındaki kızı Prudence MacLeod, 53 yaşındaki kızı Elisabeth ve 50 yaşındaki oğulları Lachlan ve ikinci eşi Anna Mann’dan 49 yaşındaki James ve 21 yaşındaki olan kızı Grace; üçüncü eşi Wendi Deng’den 19 yaşında Chloe isimli çocukları var.

Murdoch ve dördüncü eşi eski harika model Hall’un geçen yıl sona eren altı yıllık evlilikleri boyunca hiç çocuğu olmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir